Blog > Komentarze do wpisu
Nabita w Butelkę 1.

Zeszłoroczne wakacje były bardzo bogate w doświadczenia w dziedzinie decoupage, co z tego wyszło, będę prezentować w kolejnych notkach :)

W końcu znalazłam zdjęcia! Niestety nie mogłam ich wcześniej zamieścić, ponieważ gdzieś mi się zagubiły w czeluściach komputera brata. Już się bałam, że całkiem je straciłam... Chyba bym tego nie odżałowała, bo wszystkie butelki pojechały w siną dal, moja Mama poobdarowała nimi swoich znajomych -_-"

Dziś butelka ręcznie malowana akrylami i zabezpieczona kilkoma warstwami lakieru. Taka szybka i prosta zabawa...

Motyw przewodni woda i syrenki :) Namalowane jak ja to nazywam "linearnie" z założenia miały to być same kreski i maźnięcia.

Syrenki były trzy, każda na osobnym fragmenciku butelki oddzielonym od reszty pustą, niemalowaną przestrzenią, ozdobioną białym, kropeczkowanym wzorkiem. W dotyku był fajnie chropowaty :) Te niemalowane fragmenty z założenia miały służyć jako wskaźnik, ile jeszcze w butelce pozostało płynu. Jedna z syrenek mi uciekła ze zdjęć i moim zdaniem, zrobiła to ta najładniejsza... Wredna menda >.<

Eh, trudno.

Reszta w następnych notkach ;)

sobota, 07 sierpnia 2010, kyrth

Polecane wpisy

 • Candy... znowu...

  Odnoszę wrażenie, że ten blog służy mi tylko do reklamowania candy... A co mi tam :) http://sweetmuffins.pinger.pl/ http://ciasteczkatynki.blogspot.

 • Candy Peninia-Art

  http://peniniaart.blogspot.com/2011/08/sodkosci-rozdaje.html Trochę hurtowo z tymi cukierkami. Ale to chyba wiadomym jest, że jestem łasuchem? ;)

 • Kameleonowy Kubek Aśka

  Kubek pomalowany farbkami do ceramiki, wypalony (mam nadzieję) przez nową właścicielkę, bo ja oczywiście jak zwykle nie zdążyłam:P Dostałam właśnie jego zdjęcia

Komentarze
2010/08/16 09:18:32
Myślę, że nie musisz się tak na nią złościć, bo ta syrenka też jest całkiem całkiem xD
Czekam na kolejne zdjątka ;)